Laco Deczi & Celula New York @ Loď Pivovar | Podzim 2020

Opět po 3 letech je naše veliká čest přivítat legendárního trumpetistu a skladatele Laco Deczi, který u nás vystoupí již podruhé společně se svou kapelou Celula New York.

K příležitosti koncertu Laco Deczi & Celula New York 24. 9. jsme pro Vás připravili jedinečnou 12 FRESH JAZZ, jejíž patronem bude legendární trumpetista LACO DECZI, který narazí první sud z naší várky před koncertem.

Náš sládek Karel pouze jednou v roce pivu dává tak trochu jiný kabát – ČERSTVÝ ZELENÝ CHMEL, single hop ŽPC (žatecký poloraný červeňák). Jedná o se stejně vyvážený ležák, na jaký jste zvyklí u naší 12, jen je doplněn o svěžest a jemnou hořkost právě sklizeného žateckého chmele. Osobně ho pro Vás dovezl přímo z chmelnice a ještě ten den nasypal do kotle. Moravské slady a žatecký chmel jsou tím, co dělá české pivo výjimečným. My máme tu čest s nimi pracovat a vytvořit pro Vás jediné pivo v Evropě vařené na vodě.

Přijďte a užijte si jedinečný zážitek pivo a jazz!

Nepaster, nefiltr, bez jakýchkoliv přídavků.

CENA VSTUPENEK:
450,- Kč (sezení)
590,- Kč (sezení u stolu, zahrnuje občerstvení – sendvič, 2x pivo)

PRODEJ VSTUPENEK:
1) Osobně na Lodi v otevírací době
2) Elektronicky – platba převodem

Informace na tel. 773 778 788

Elektronická platba:
1) Napište žádost o vstupenky na e-mail info@lodpivovar.cz
2) Dostanete e-mail s informací, číslem účtu a variabilním symbolem, splatností
3) Po úhradě dostanete info o přijetí platby a budete mít vstupenky připravené k vyzvednutí na Lodi – nejpozději 1 hodinu před koncertem
4) Pokud platba neproběhne ve splatnosti, půjdou vstupenky opět do prodeje

Značky:

Datum

24. Zář 2020
Expired!

Čas

07:00 - 23:00
cs_CZČeština

Používáme cookies, abychom mohli obsah stránky přizpůsobit vašim potřebám. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookies. Více informací.